Witaj na stronie Ancora! Obecnie znajdujesz się w zakładce Atuty firmy Ancora Broker.

Atuty firmy Ancora Broker

Jesteśmy niezależnym pośrednikiem ubezpieczeniowym.  Działamy w imieniu i na rzecz osób oraz podmiotów poszukujących najlepszej ochrony ubezpieczeniowej. W odróżnieniu od agenta ubezpieczeniowego nie reprezentujemy zakładu ubezpieczeniowego, lecz swego Klienta. To jego interes ubezpieczeniowy jest dla nas najważniejszy.

Nasz zespół złożony jest z profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i jej pokrewnych. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez zakłady ubezpieczeniowe i niezależne instytucje.

Proponowane przez nas rozwiązania ubezpieczeniowe poprzedzone są wnikliwą analizą oczekiwań, możliwości oraz potrzeb naszych Klientów. Taki sposób działania pozwala na opracowanie najlepszego, kompletnego i indywidualnie dobranego Programu Ubezpieczeniowego.

Nasze skuteczne negocjacje dotyczące zakresów ubezpieczenia i wysokości składek możliwe są dzięki wieloletnim kontaktom z ubezpieczycielami zarówno na poziomie oddziałów, jak i ich centrali. Z dotychczasowego doświadczenia wynika, że przejęcie obsługi ubezpieczeniowej przez naszą firmę prowadzi do wyraźnej poprawy stosunku zakresu ubezpieczenia do naliczanej składki.

Współpraca naszej firmy z Klientem nie kończy w chwili podpisania umowy. W sprawach dotyczących ubezpieczeń jesteśmy zawsze do dyspozycji Klienta. Na bieżąco monitorujemy aktualne polisy, dokonujemy doubezpieczeń, aktywnie reagujemy na nowe pola działalności Klienta. Pomagamy także w likwidacji powstałych szkód.

Wysoką pozycję naszej firmy zawdzięczamy wiedzy oraz doświadczeniu zawodowemu, a także znajomości i przestrzeganiu zasad etyki zawodowej. Postępowanie zgodne z Kodeksem Etyki Zawodowej Brokera pozwala nam na zachowanie uczciwych relacji z naszymi Klientami oraz ubezpieczycielami.